Domki Letniskowe Ośmiorniczka - cennik

Termin

30.05-07.06

07.06-21.06

Cena

od 100 do 120 zł /domek/doba

od 160 do 180 zł za domek /doba

22.06-28.06 od 180 do 200 zł/domek/doba
29.06-05.07 od 220 do 240 zł/domek/doba
06.07-16.08 od 265 zł do 285 zł/domek/doba
17.08 - 23.08 od 220 zł do 240 zł/domek/doba
24.08 - 31.08 od 160 zł do 180 zł/domek/doba
02.09 - 09.09 od 125 zł/domek/doba
po 10.09 ceny promocyjne 90 zł/domek/doba

 

 

Do cen należy doliczyć obowiązkową opłatę klimatyczną według uchwały UG Darłowo.
Dopłata do szóstej osoby w domku 5-cio osobowym i siódmej osoby w domku 6-cio osobowym wynosi 20,00 zł od dorosłej osoby i 10,00 zł od dziecka (do 7 lat).
Dodatkowo w zależności od pogody ( znaczne ochłodzenie)  pobieramy opłatę za zużycie energii elektrycznej według licznika w wysokości 0,90zł/kw (średnio od 7.00 do  9,00 zł dziennie).   Dodatkowo opłata za psa od 10zł do 15 zł dziennie w zależności od wielkości psa i rasy.

Na życzenie wystawiamy fakturę Vat.

 

REGULAMIN  --  DOMKI LETNISKOWE „OŚMIORNICZKA”

Szanowni Goście!!!

Z myślą o sprawną organizację i bezpieczeństwo wypoczynku, niniejszy regulamin określa obowiązki osób korzystających z naszego obiektu. Dokonując rezerwacji potwierdzacie, że zapoznaliście się niniejszym regulaminem i akceptujecie go!!!

 1. Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14.00, a kończy się o godz. 10.00

 2. Warunkiem rezerwacji wypoczynku jest wpłata zadatku w wysokości 30% wartości pobytu w terminie 3 dni od dnia uzgodnienia rezerwacji. Inaczej rezerwację uznaje się za nieważną.

 3. W razie rezygnacji z pobytu zadatek przepada, dlatego prosimy o przemyślane decyzje.

 4. Za skrócony pobyt również nie zwracam pieniędzy.

 5. Pozostałą kwotę za pobyt wraz z opłatą uzdrowiskową, należy uregulować najpóźniej w dniu przyjazdu gotówką. Na życzenie Gości istnieje możliwość przelewu pozostałej kwoty za pobyt na 2 dni przed przyjazdem. Opłatę uzdrowiskową opłacamy tylko gotówką i nie jest ona wliczona w cenę domku.

 6. Przekazanie i zdanie domku następuje w obecności właściciela ośrodka lub osoby do tego upoważnionej.

 7. Goście ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia domku lub jego wyposażenia, spowodowane ich działaniem lub działaniem osób i zwierząt, za które odpowiadają, również z winy odwiedzających ich Gości. Zapoznanie się ze stanem wynajmującego domku następuje podczas przekazania kluczy.

 8. Wszelkie usterki wynikłe w trakcie użytkowania domku prosimy zgłaszać na bieżąco właścicielowi ośrodka lub osoby do tego upoważnionej. Pozwoli to na ich bieżącą naprawę i nie będzie dla nas zaskoczeniem podczas przygotowywania domku dla kolejnych Gości.

 9. Ośrodek nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w domkach przedmioty wartościowe i pieniądze. Prosimy o zachowanie należytej staranności przy zamykaniu okien i drzwi w momencie opuszczania domku.

 10. Dla bezpieczeństwa naszych pociech, jak i przedmiotów pozostawionych na terenie ośrodka prosimy o zamykanie bramy i furtki.

 11. W miarę możliwości prosimy o zachowanie ciszy nocnej w godz. 23.00-7.00. Prosimy również o uszanowanie spokoju i komfortu wypoczynku innych Gości, w szczególnym przypadku będziemy zmuszeni przerwać Państwa wypoczynek. Za zakłócenia dobiegające z sąsiednich posesji nie odpowiadamy i należy je zgłaszać do odpowiednich organów.

 12. Osoby postronne mogą przebywać na terenie obiektu od 8.00 do 23.00 po uprzednim poinformowaniu właściciela. Po godz. 23.00 proszeni są o opuszczenie obiektu.

 13. Do każdego domku przysługuje jedno bezpłatne, niestrzeżone miejsce parkingowe. Pojazdy pozostawia się w wyznaczonym miejscu parkingowym wskazanym przez właściciela obiektu. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w ich mienie.

 14. Utrzymanie czystości w domkach należy do Wczasowiczów. Wszelkie odpady należy umieszczać wyłącznie w kontenerach na śmieci do tego przeznaczonych, znajdujących się na terenie ośrodka. Prosimy o pozostawienie domku w należytym porządku. W przypadku pozostawienia domku w nieodpowiednim stanie końcowe sprzątanie to koszt 100zł.

 15. Nasz ośrodek posiada plac zabaw, ale przebywanie dzieci na terenie placu zabaw może odbywać się tylko pod opieką osoby dorosłej. Pamiętajmy wyobraźnia dzieci nie zna granic. Opiekunowie pociech ponoszą pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci i rozważne korzystanie przez nie z atrakcji. Miejmy pociechy na oku, nawet w trakcie wypoczynku.

 16. Szanowni Goście, w trosce o komfort pobytu wszystkich Wczasowiczów we wszystkich domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia papierosów oraz smażenia ryb. Prosimy korzystać z popielniczek na tarasach domków. Do smażenia ryb udostępniamy specjalne kuchenki na tarasy domków. W przypadku stwierdzenia palenia papierosów lub smażenia ryb w domkach Goście zostaną obciążeni kosztem odświeżenia (ozonowania) domku w wysokości 500zł.

 17. Wszystkich Gości prosimy o nie rozpalanie grilli na tarasach domków.

 18. Bez zgody właściciela ośrodka zakazane jest używanie dodatkowych urządzeń grzewczych, butli gazowych, środków pirotechnicznych ani petard.

 19. Opłata za zgubiony klucz do domku wynosi 50zł.

 20. Goście korzystający z naszych usług zobowiązani są do przestrzegania postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i p.poż oraz stosowania się w sytuacjach wyjątkowych do próśb właścicieli/pracowników obiektu.

 21. W sezonie głównym preferujemy pobyty tygodniowe (7, 14-dniowe, …), pobyty inne niż tygodniowe sprzedajemy tylko w miarę wolnych miejsc.

 22. Poza sezonem pobyty w dowolnej ilości dni.

 23. Szanowni Goście, pamiętajcie, że wpłata zadatku oznacza akceptację niniejszego regulaminu. Dlatego dla zapewnienia przyjemnego pobytu wszystkich naszych Gości prosimy o przestrzeganie powyższego regulaminu, osoby które w sposób rażący naruszą zasady tego regulaminu zobowiązani będą do opuszczenia ośrodka bez zwrotu kosztów.

REGULAMIN DLA WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT DOMOWYCH

 1. W naszym Ośrodku zezwalamy na pobyt zwierząt domowych, po wcześniejszym uzgodnieniu tego z właścicielem ośrodka. Właściciele zobowiązani są do przestrzegania niniejszego regulaminu i ponoszą pełną odpowiedzialność cywilną za swojego pupila.

 2. Wymagamy posiadanie przy sobie aktualnej książeczki szczepień.

 3. Nie wolno pozostawiać zwierząt zamkniętych w wynajmowanych domkach.

 4. Zwierzęta prowadzamy na terenie ośrodka tylko i wyłącznie na smyczy. Zabrania się biegania zwierząt luzem po terenie ośrodka, nawet jeżeli jest to najmniejszy i najbardziej przyjazny pupil. Nie wszyscy czują się komfortowo w takiej sytuacji.

 5. Właściciele pupila są zobowiązania do utrzymania odpowiedniej ciszy.

 6. Zabranie się również wyprowadzania zwierząt na terenie obiektu, a w przypadku zabrudzenia terenu właściciel pupila zobowiązany jest do posprzątania.

 7. Prosimy również o zabieranie ze sobą legowisk dla zwierząt oraz nie pozwalanie, ze względów higienicznych, na przybywanie zwierząt na kanapach/łóżkach.

W miarę możliwości służymy Państwu wszelką pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Dziękujemy za współpracę i życzymy udanego wypoczynku.